Suwałki, Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca Norwegia magazyn rtv agd

Od zaraz poszukujemy pracownikow chetnych do pracy na magazynie przy pakowaniu , skanowaniu oraz rozladunku sprzetu AGD I RTV.

Praca dla kobiet jak i dla mezczyzn , mozliwosc wyjazdow dla studentow na okres 2 miesiecy.

Zadania : Praca przy dostawach , rozladunku i wyladunku , kompletowaniu zamowien dla sklepow , skanowanie produktow z skanerem , sortowanie .

Wymagania :
- motywacja, uczciwosc, rzetelnosc
- umiejetnosc pracy zespolowej
- gotowsc do brania udzialu w szkoleniach
- mozliwosc podjecia pracy praktycznie od zaraz (17-20 lipca)
- podstawy angielskiego (dodatkowy atut)

Oferujemy :
- umowe na czas okreslony oraz na warunkach norweskich
- pomoc z formalnosciami na miejscu
- mozliwosc skorzystania z oferty mieszkaniowej
- mila i przyjazna atmosfere na miejscu
- ubezpieczenie
- stawke godzinowa bez akordu oraz terminowe wyplaty naleznosci

Zapisy beda prowadzone u Pana Rafala pod numerem telefonu : +34602471580

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 09 Lipiec, 2015  12:30

Identyfikator: 554686

Wyświetleń: 2546