Suwałki, Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Merchandiser Suwałki - wykładanie towaru

Suwałki

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do stałej, dłuższej współpracy do pracy dodatkowej przy wykładaniu towaru w marketach budowlanych.

Szczegóły: Suwałki
Umowa: Umowa Zlecenie

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie na stanowisku merchandiser,
- Mile widziane uprawnienia elektryczne - SEP
- Status STUDENTA lub UCZNIA i NIEPRZEKROCZONY 26 rok życia, BĄDŹ Status Osoby Zatrudnionej na PEŁEN ETAT

Czas pracy:
Mamy do zaoferowania serwisy w dwóch marketach budowlanych:
- 2 wizyty w miesiącu w każdym markecie budowlanym na 1,5 godziny (łącznie 3 godziny miesięcznie w markecie);
- obsługa 1 marketu budowlanego, razem 2 wizyty w miesiącu; - dni i godziny pracy &#8211; dowolne; stawka: 12 zł brutto/h
oraz
- 2 wizyty w tygodniu w markecie budowlanym, jedna wizyta trwa 1,5 godziny, (łącznie 12 godzin miesięcznie/market) dział Oświetlenie; dni i godziny pracy &#8211; dowolne &#8211; 11,00 zł brutto godzina
- dni i godziny pracy &#8211; dowolne

Obowiązki:
- Wyłożenie towaru po dostawie,
- Uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty,
- Sprawdzenie dostępności produktów,
- Sprawdzanie poprawności ułożenia etykiet cenowych,
- Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną.

Oferujemy:
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
- Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie;
- Długofalową współpracę;
- Możliwość poszerzenia współpracy o inne projekty.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres e-mail: praca_m@ad-btl.pl/ wpisując w tytule&#8211; &#8222;Merchandiser Suwałki&#8221;

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 14 Lipiec, 2015  11:01

Identyfikator: 555213

Wyświetleń: 2829